pLaCk Clan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pLaCk Clan Sitesi

pLaCk Clani

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serverin Sizce En Saglami Kim?

+7
4EverSexy
ImpossibleIsNothing
Chozen
:::FééLMyKinG::::
__SMOLI__
:::FeeLMyKinG:::
GaraMafiA
11 posters

GaraMafiA
Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_lcap42%Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_rcap
 42% [ 5 ]
AxiCoCuk
Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_lcap0%Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
KingLark
Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_lcap17%Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_rcap
 17% [ 2 ]
:::FééLMyKinG:::
Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_lcap8%Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_lcap0%Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
RealPich
Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_lcap17%Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Tim0utt
 0% [ 0 ]
CooLMyStyL
 0% [ 0 ]
ImpossibleIsNothing
Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_lcap8%Serverin Sizce En Saglami Kim? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
WailorD
 8% [ 1 ]
Toplam Oylar : 12

Anket kapatıldı

YazarMesaj
GaraMafiA
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator
GaraMafiA

Serverin Sizce En Saglami Kim? Empty
MesajKonu: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 3:27 am

ISMINI YAZMAYI UNUTTUGUM ARKADASLARDAN SIMDIDEN OZUR DILIORUM VE EN FAZLA 10 KISI YAZILIODU
https://plack.yetkin-forum.com
Clan Asisti
Clan Asisti

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 4:20 pm

lol! kinglark saglam ama axicocuk da saglam ama kinglark daha saglam ama axicocukda lr giga yok ama kinglarkı tınlamaz olsaydı der Very Happy
__SMOLI__
Er
Er
__SMOLI__

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 6:18 pm

1.cisi Sunu söyliyim real tham bir noob onu ezip geçiyorum 2.cisi WailorD tam bir ws den kacan ipnedir bunları kaldırmanı rica ederim gara
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 6:39 pm

Smoli böle Dememn Lazım Hepsi bizim arkadaşımız Vs den kacmaıs Yada Noob Olması senin Kesmen bişi deigiştirmez AMa Gara Ya göre ona En saglamlar bu kişiler geliyormuş Onları Eklemiştir..
Chozen

Chozen

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 7:14 pm

Bir Önceki Ankette de Belitrmiştim Ben KingLarkla İle İki Vs Yaptım Birini O Birini Ben Aldım Ama Ankette Yokum
GaraMafiA
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator
GaraMafiA

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 9:11 pm

1. si semoli clandaki kisilerle konusmalarına dikkat et 2. si enkete 10 kisi koyuluodu bunlar aklıma geldi aklıma gelmeyen ankette yer almayan saglam arkadaslardanda özür diledim
__SMOLI__
Er
Er
__SMOLI__

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 9:40 pm

Bak GaraMafiA ImposibleIsNothing clanda durduğu sürece ben çıkarım No Çünkü o bir spam veya Speed hack war Rogue chara yetişiyor Light feet e basıyorum o t ye basıp yakalıyo rica ederm lütfen atmanı istiyorum clandan spamlar oldugu sürece asla o clanda durmayacağım...
arda suan clanda deil ama gelicek onun spam veya speedx kullanmıcagınada ben kefilim bu yüzden satacaksanda hiç durma dostum kimin gercek dost kimin kolpa oldugunu anlarız dedigim gibi arda öle bisi yapmaz ben kefilim . . . lag falan vardır yapmaz arda
GaraMafiA
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator
GaraMafiA

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 10:08 pm

ben ardanın öle bise yapmıcagına kefilim semoli arda asla spam yada speedx kullanmaz ben kefiliyim ya lag vardır bisi vardır yanlıs anlamısındır!! bu nedenden dolayıda clandan cıkıcaksan hic durma sat . . . kimin gercek dost kimin kolpa oldugunuda anlarız
ImpossibleIsNothing

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 10:14 pm

snn gibi ikitane gelsin smoli Razz
__SMOLI__
Er
Er
__SMOLI__

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPtsi Şub. 11, 2008 11:46 pm

Neden banlılar listesinde adın war??
4EverSexy

4EverSexy

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptySalı Şub. 12, 2008 2:21 am

iyide 2 gün girmedik die beni neden unuttun...Ben Serverda En saglam ROguEyim Zaten...Ama Ne diim 2 günde unutmuşun.....BİDE CLANDAN NEDEN ATILDIM...????????????????????????????????????

Crying or Very sad Crying or Very sad confused confused No No
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 5:49 pm

beyler bakn tartışma yapmayın
4EverSexY dostum Bak Böle diyip de gara yı sinirlendirmeyin adam konu başlgıında diyor
unuttugum saglam adamlar varsa COK ÖZÜR DİLERİM Ve Aklımda daha cok SAglam var Ama Anket Seçeneklerine sıgmadı KOyma YÜksekligi 10 adam özür diliyor uzatmanın ALemi YOk..
Semoli Sana Gelice Bak Arkadaşm Sen Bu Aralar Herkeze Terslenmeler Yok Spam yok Bu yok şu
Arkadaşım SPam Deil O Aadam Acıkca sölemişti bir konuda Oku dikkatlice
adam Ne Dedi O spam deil Ctrl ye basılı tutup karşıkı Irk dakini mouse İle rakibin chaırnı üstünü mousele Hep tıkla Cok hızlı gidiyor ben o dedigine bakarak Yaptım VE cok hızlı bende asaslara Yetişişiyorum Yani Yok Spam Yok Bu yok şu Aynı clan daydık Yhaa BÖle Laflar denirmi birbimizi korucagımız YEre TArtışma cıkartıyoruz Lütfen aRkadaşlar BÖle YApmıyalım
Bu konuda Burda Kapanmıştır bide Arkadaşlar Öle Her önemsiz konudada Clanı Ortaya atmayın yok ben buna küstüm bu bizim clan daysa ben yokum yok spam var adamda o varsa ben yokum gibi şeyler istemiyorz bende gara Da ve Bize inanan Bi kac ARkadaşlarda... Böle HEr Konuda Clanı ORtaya Atmayın Cocuklar gibi Clan Ayrı Eger küsmüşsen bi oyun içinde küsülmez... Küsseniz bile Clan la alaka yapmayın Küsün Konuşmayın öle yapcagına Clanıda Zedelemiyelim Arkadaşlar Lütfen...
BU Konuda Burada Kapanmıştır..
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyCuma Şub. 15, 2008 7:09 pm

Lan SMOLI yıné mı Laf atıyorsun yétér artık bıktım séndén bén sénLé 2 vs yaptım ıkısındédé sén kactın bıdé qéCmıs vs dé ézıyormus sıé maL humansan qéL kapısak hérturLu !

AkLını basına aL uqrastıqın kısı ıyı séC hém ardaya béndé kéfiLim oyLé bısı asLa yapmaz

Sén kéndı kéndını tatmın ét otur yérıné anca baskaLarına Laf at!
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyCuma Şub. 15, 2008 7:49 pm

Sensin Mami Laughing
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 1:04 am

__SMOLI__ demiş ki:
1.cisi Sunu söyliyim real tham bir noob onu ezip geçiyorum 2.cisi WailorD tam bir ws den kacan ipnedir bunları kaldırmanı rica ederim gara

Seni Kim Taksın geek 1 Daa Da Ne Ömer'e Nede Özqür'e Laf Etme.Yoqsa Canın Yanar Evil or Very Mad
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 1:06 am

4EverSexy demiş ki:
iyide 2 gün girmedik die beni neden unuttun...Ben Serverda En saglam ROguEyim Zaten...Ama Ne diim 2 günde unutmuşun.....BİDE CLANDAN NEDEN ATILDIM...????????????????????????????????????

Onur Abi ßenide Unutmus.Ama WaiLorD FaLan KaNKa Gıcık İsimLer Yazma Yha War2Mach1ne KinLarK WaiLorD 3'ü ßirLikte ßana DaLıoLar.ßen 1 Arkadaşın VS Sini İzLiorum.EziqLer Kesemior Sonrada N00B Ne Kacıyon DioLar.OnLar LöL KaNKa Muhattab OLmayın FazLa OnLarda.ßu CLanın Arasındaki DostLuqu Hak EtmioLar OnLar Evil or Very Mad Evil or Very Mad
BLackRoC
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
BLackRoC

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 3:57 pm

XAGOK a katılıyorum Delosta clan vs. yaparken TimeOutt u alıyordum.Baktım yanındakiler daldı öldüm.Sonrada millete hava atıyorlar kestim diye.Yanındakiler vurmasa her türlü TimeOutt u kesmiştim.O gün humanlara güven olmayacağını birkez daha anladım.Ben Humanlarda bi ardayı severim birde T4Z ı.Bu ikisinden başka kimseye de güvenmem... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:00 pm

Atakan'da GörüşmeyeLi Çok Değişmiş (TimeOut)Önüne GeLeni DayıLanıo ßi Gün FazLa Kabaran Göğüsünü Pişirirken Çok Yaktığını AnLayacak Oda Evil or Very Mad
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:04 pm

XaGoK demiş ki:
Atakan'da GörüşmeyeLi Çok Değişmiş (TimeOut)Önüne GeLeni DayıLanıo ßi Gün FazLa Kabaran Göğüsünü Pişirirken Çok Yaktığını AnLayacak Oda Evil or Very Mad

katırlıyorum sana omér ama bana qéCén dayıLandı aqzına vérdım Very Happy:D
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:46 pm

4EverSexy demiş ki:

ZUHAHA SENMİ EN SAGLAM ROGUESİN ? GEL VS YAPAK En saglam rogue bak Very Happy kaçıyon benden saglamrogue diyon Very Happy
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:49 pm

4EverSexy én saqLam asas mı Very Happy:D:D zuhahahaha dsaasdsadsad

oLm bu sérvérın én saqLam 1 tané asası o da RealPich hérturLu vs dé yapıLır yani

charına vs !
BLackRoC
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
BLackRoC

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:51 pm

RealPich demiş ki:
4EverSexy én saqLam asas mı Very Happy:D:D zuhahahaha dsaasdsadsad

oLm bu sérvérın én saqLam 1 tané asası o da RealPich hérturLu vs dé yapıLır yani

charına vs !
La Ömér ya da Özqür charınız açılınca şu ALien_2008 le vs. yapın qötü kalmış sizin yokluqunuzda én saqlam asas bénim hérkéslé vs. yapıLır dior...
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:53 pm

Alian bızım oquzhan sırf onun ıcın human oLup yapıcam kéndını né zannédıyorsa

Sénın démén yéTérLı kafasına attırırız!
BLackRoC
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
BLackRoC

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:56 pm

RealPich demiş ki:
Alian bızım oquzhan sırf onun ıcın human oLup yapıcam kéndını né zannédıyorsa

Sénın démén yéTérLı kafasına attırırız!
ii olur maradona çkmış hem karus hemde humanlara artislik yapıyo daha dünkü charakter amq Very Happy
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 4:58 pm

Bıdaha baqırdıqında sOLérın charına vs ıstıyormus dérsın bıdé sunu éKLé noticédén qécıttırcékmıs dérsın hérkés basında oLcak mıs dérsın oq3
BLackRoC
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
BLackRoC

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 5:00 pm

RealPich demiş ki:
Bıdaha baqırdıqında sOLérın charına vs ıstıyormus dérsın bıdé sunu éKLé noticédén qécıttırcékmıs dérsın hérkés basında oLcak mıs dérsın oq3
tmmdır.qörünce söLerim.Ama baqırmasına qerek y0q karsıma cıksın yeter.Real charına vs. istiyomuş derim.Charın açıldıktan sonra.sölerim.0ké
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 5:08 pm

acıLan ban atmıs daha yénı yazdı Very Happy:D
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 5:10 pm

RealPich demiş ki:

kim ban atmışla ? ömer beni msn ekle ozgur71koksal@hotmail.com
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 5:11 pm

RealPichÖzgür demiş ki:
RealPich demiş ki:

kim ban atmışla ? ömer beni msn ekle ozgur71koksal@hotmail.com

saLak ékLıyom kabuL étmıyon sén éKLé béNı

dr.g@cyber-wild.org
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 7:12 pm

La Real'ı VS'De Kaptırırsanız (Ki İmkansız).Ne Yapıcaksınız Question
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPaz Şub. 17, 2008 3:01 pm

oLé bısı oLmucayaqı ıcın ozqur aLmıs zatén onu kéNdımızé quvénıyoz 2 asas ustésı oLaraktan Very Happy
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Serverin Sizce En Saglami Kim?   Serverin Sizce En Saglami Kim? EmptyPaz Şub. 17, 2008 4:54 pm

RealPich demiş ki:
XaGoK demiş ki:

katırlıyorum sana omér ama bana qéCén dayıLandı aqzına vérdım Very Happy:D

Sosis Verdin AnLadım.Ama Mayonez Dökmeseydin.Scipy Sos Daha Ei OLurdu Acı Acı Yhane Very Happy

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-