pLaCk Clan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pLaCk Clan Sitesi

pLaCk Clani

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri

3 posters

RealPich Spawm Kurarmı ?
Asla Kurmaz
A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri Vote_lcap100%A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Hayır
A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri Vote_lcap0%A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Evet
A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri Vote_lcap0%A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri Empty
MesajKonu: A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri   A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri EmptyPtsi Şub. 18, 2008 2:53 pm

Ya piç bu gm ya a.q şerefsizi banladı beni a.q ben spawm kullanıyomuşsum şerefsiz edit aldım spawm kurup götümemi sokucam a.q malı şerefsizler spawm dediler oynamayı bilmeyen piçler combo yapıyom şerefsiz spawm diyo Adi şerefsizler Götleri yemeyince iftira atıyolar Spawm olsa 2 saniyede keserim sizi a.q eziq bebeleri (Size demiyorum arkadaşlar Spawmcı diyen piçlere)Başta a.q GöklerinCocugu deil O.ç yazsa daha iyiydi
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri   A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri EmptyPtsi Şub. 18, 2008 2:54 pm

Küfür ettiğim için özür dilerim şu a.q gm haksız yere banlıyo şerefsiz Spawm kurup napıcam piç gm Aklın alırmı benim Spawm kurucam Ne güzel adımı duyurdum tanıyolar az çok malmıyım senin gibi herkesin lafıma kanıcam a.q
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri   A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri EmptyPtsi Şub. 18, 2008 2:57 pm

La oLm bén konu actım fazLasına qérék yok Gm ın hérséyé kanması sébébı oLmustur Kufur ıcın ozur dıLıyorum arkadasLar !
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri   A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri EmptyPtsi Şub. 18, 2008 9:24 pm

Hanqş SaLak Dio La Spam'a İhtiyacınız Yokki scratch
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri   A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri EmptySalı Şub. 19, 2008 12:19 pm

Chatlaq gokLérıncocugu fln dıyor Vs vıdeo su da var banLanmadan oncé !

https://www.youtube.com/watch?v=_hmUBSF1NIk

link burdadır !
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri   A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 12:01 am

G.o KardesLeri Umarım AcarLar ßenimde LR Gigam SiLinmiş scratch

A.q Haksız Yere Banladı Şerefsiz Spawmcı diyo a.q eziqleri
1 sayfadaki 1 sayfası