pLaCk Clan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pLaCk Clan Sitesi

pLaCk Clani

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.

5 posters
YazarMesaj
ImpossibleIsNothing

Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. Empty
MesajKonu: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyPtsi Şub. 11, 2008 11:08 pm

Evet Biras Önce Banlandım 3 kişinin spammer demesinden dolayı zoruma giden banlanmak deil spam adı altında banlanmak . Evet Kalın Salıcakla yalancı şahitlik yapan arkadaslar umarım memnun olmuştur . Allah'a emanet olun .
GaraMafiA
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator
GaraMafiA

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptySalı Şub. 12, 2008 11:28 am

ardacım sen canını sıkma ben adminle konuscam herzaman sana dedigim gibi ben sana kefilim ve adminle konuscam mail atcam elimden geleni yapcam banını actirmak icin
https://plack.yetkin-forum.com
__SMOLİ__

__SMOLİ__

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 7:07 pm

GaraMafiA demiş ki:
ardacım sen canını sıkma ben adminle konuscam herzaman sana dedigim gibi ben sana kefilim ve adminle konuscam mail atcam elimden geleni yapcam banını actirmak icin

katılıorm arda sen kafana takma senın spam kullanmadıgını herkez bılıo senı cekemeynler war bende banlandım we neden banlandıgımı bılmıorm :S
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyCuma Şub. 15, 2008 9:31 pm

Alıntı :
katılıorm arda sen kafana takma senın spam kullanmadıgını herkez bılıo senı cekemeynler war bende banlandım we neden banlandıgımı bılmıorm :S

Yağ başka bişi déqıL !
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 12:47 am

Arda HaKSıZ Yere Seni ßanLıyorLarsa ßizide ßanLasınLar ßiz Admine ßaskı Yaparız ßen ßan Yerim Abi Çokta Sorun DeğiL Ama Neden Haksız Yere.ßanLamadan Önce Adam Verdiği Paranın Değerini ßiLiyor Ve Yapmıyor OLaßiLir Diye DüşünmüyoLar... Evil or Very Mad
GaraMafiA
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator
GaraMafiA

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 2:23 am

XaGoK demiş ki:
Arda HaKSıZ Yere Seni ßanLıyorLarsa ßizide ßanLasınLar ßiz Admine ßaskı Yaparız ßen ßan Yerim Abi Çokta Sorun DeğiL Ama Neden Haksız Yere.ßanLamadan Önce Adam Verdiği Paranın Değerini ßiLiyor Ve Yapmıyor OLaßiLir Diye DüşünmüyoLar... Evil or Very Mad
Ban Acildi . . .
https://plack.yetkin-forum.com
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 3:47 pm

GaraMafiA demiş ki:
XaGoK demiş ki:
Ban Acildi . . .

GüzeL Very Happy
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyPtsi Şub. 18, 2008 2:53 pm

béncédé quzéL cheers
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.   Emeği Geçen Arklara Teşekkürler. EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 12:37 am

RealPich demiş ki:
béncédé quzéL cheers

OLeeeeey Çoq GüzeL ßayıLdım Asık OLdum Very Happy:D (Kimé Demeyin)Very Happy

Emeği Geçen Arklara Teşekkürler.
1 sayfadaki 1 sayfası