pLaCk Clan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pLaCk Clan Sitesi

pLaCk Clani

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RealPich Vs GöklerinCocugu

5 posters
YazarMesaj
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

RealPich Vs GöklerinCocugu Empty
MesajKonu: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptyPtsi Şub. 18, 2008 8:48 pm

Tam bi eziq a.q spawmcı dedi banlandım :S Wolfsüz Kestim bide eziqi Bu vs ye spawmcı dedi 2 3 tane eziq warriorda spawm dedi banlandım :S izleyin bakın lütfen spawm varmı cvp pls

https://www.youtube.com/watch?v=_hmUBSF1NIk
GaraMafiA
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator
GaraMafiA

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 3:11 am

bu videonun linkini admine maille gonder gerekli aciklamanida yap kanka acilir ban
https://plack.yetkin-forum.com
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 11:59 am

np né oLucak !
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 12:18 pm

bız np yı parayla aLmadık kı uzuLMésém éméqımızLé kastık a.q !
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 6:18 pm

GaraMafiA demiş ki:
bu videonun linkini admine maille gonder gerekli aciklamanida yap kanka acilir ban

Gönderdim kanka Ama bu vs den 2 dk sonra ban yedim :S spawmcıya çıkarttı adımı a.q
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 6:40 pm

oLm Iftıra parayLa mı ?
GaraMafiA
AdmiNiStrator
AdmiNiStrator
GaraMafiA

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 6:44 pm

olum öle sacmalık olmaz senın spamlı vıdeo nu cekmısmıde banlıolar
https://plack.yetkin-forum.com
RealPich
Gözde Üye
Gözde Üye
RealPich

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 6:47 pm

yok cékıLmédı édıtLarın sıkayétı kanıtsız banLanıyormus séndé sıkayét ét ozaman hérkésı muh0 ban atın hérkésé

Bu arada cLanda duramam artık at bénı cLandan 0 np ıLé bosuna yér kapLıyoruz
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptySalı Şub. 19, 2008 8:37 pm

GaraMafiA demiş ki:
olum öle sacmalık olmaz senın spamlı vıdeo nu cekmısmıde banlıolar

EVET :s A.Q HEMEN BANLADI SAPWM KULLANMIYOM BANLIYON.AMA BİŞEY VAR Bİ SPAWM KULLANSAM YEMİN EDERİM BAN YEMEM KULLANMIYOZ BAN YEMİYOM A.Q :s KANKA KONUŞTA Bİ AÇSIN BANIMI
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 12:24 am

RealPich demiş ki:
yok cékıLmédı édıtLarın sıkayétı kanıtsız banLanıyormus séndé sıkayét ét ozaman hérkésı muh0 ban atın hérkésé

Sen OL OLma.Np OLsun OLmasın Seni O CLanda Yasatacaqız Tamam Mı.ßu KeLimeLeri YazıLmamıs Sayıyorum Tekrar Gecmis OLsun Kardesim Sad
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 3:40 pm

XaGoK demiş ki:
RealPich demiş ki:

Sen OL OLma.Np OLsun OLmasın Seni O CLanda Yasatacaqız Tamam Mı.ßu KeLimeLeri YazıLmamıs Sayıyorum Tekrar Gecmis OLsun Kardesim Sad

Sagol Sad
4EverSexy

4EverSexy

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 9:29 pm

valla size diyim ben...ben bu server ilk açıldıgında db verdim admine...kanka manka diordu betalar bitene kadar....23 kez banlandım bu serverda ve açıldı şimdide banlamış ne bok yiyor anlamadım....
BU SERVER PARA TUZAĞI aklınızı başınıza alın paranızı kaptırmayın...çünkü adam beni tanıdıgı halde neler yaptı...size niye yapmasın Mad Ayrıca oynamasını bilen adamı bu serverda tutmazlar...direk banlatırlar allahın ezikleri.....

tekrarlıyorum arkadaşlar BU SERVER PARA TUZAĞI....Para alıcak kimse kalmaınca kapatıcak serverı bu kesin...biliorum seviorsunuz ko yu...ama dikkatli olun...benden bu kadar....
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 10:36 pm

4EverSexy demiş ki:
valla size diyim ben...ben bu server ilk açıldıgında db verdim admine...kanka manka diordu betalar bitene kadar....23 kez banlandım bu serverda ve açıldı şimdide banlamış ne bok yiyor anlamadım....
BU SERVER PARA TUZAĞI aklınızı başınıza alın paranızı kaptırmayın...çünkü adam beni tanıdıgı halde neler yaptı...size niye yapmasın Mad Ayrıca oynamasını bilen adamı bu serverda tutmazlar...direk banlatırlar allahın ezikleri.....

tekrarlıyorum arkadaşlar BU SERVER PARA TUZAĞI....Para alıcak kimse kalmaınca kapatıcak serverı bu kesin...biliorum seviorsunuz ko yu...ama dikkatli olun...benden bu kadar....

Evet haklısın Risenko ya gelin herkes admin para da istemiyo ben veriyim dedim yok dedi para için yapmıyorum diye herkes oynasın diyor sitesini veriyim süper oyun pelerinli esko gibi ama eskodan güzel http://risenko.no-ip.biz/ 1505 Pach Pelerinli SÜPER OYUN GELİN Görün
RealPichÖzgür
PaylaŞımCı Üye
PaylaŞımCı Üye
RealPichÖzgür

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptyÇarş. Şub. 20, 2008 10:53 pm

Alien_2008 ADAM GIBI ADAMDI OLDAN BANLandık a.q ALİEN_2008 BEN AXİCOCUK KİNGLARK OYNAMAYI BİLENİ BANLIYOALR O.Ç LARI

http://risenko.no-ip.biz/ 1505 Pach Pelerinli SÜPER OYUN GELİN Görün Paranızda gözü olmayan TEK PW SERVER YAKINDA GERÇEK KO OLACAZMERAK ETMEYİN
XaGoK
Gözde Üye
Gözde Üye
XaGoK

MesajKonu: Geri: RealPich Vs GöklerinCocugu   RealPich Vs GöklerinCocugu EmptyPerş. Şub. 21, 2008 12:18 am

RealPichÖzgür demiş ki:
Alien_2008 ADAM GIBI ADAMDI OLDAN BANLandık a.q ALİEN_2008 BEN AXİCOCUK KİNGLARK OYNAMAYI BİLENİ BANLIYOALR O.Ç LARI

http://risenko.no-ip.biz/ 1505 Pach Pelerinli SÜPER OYUN GELİN Görün Paranızda gözü olmayan TEK PW SERVER YAKINDA GERÇEK KO OLACAZMERAK ETMEYİN

Tut Agızını Özqür ELinden GeLdiqi Kadar Kufur Etmemeye CaLıs Wink

RealPich Vs GöklerinCocugu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RealPich
» RealPich
» RealPich PK Movie
» ReaLPicH Pk Time